Edukira salto egin | Salto egin nabigazioara

Tresna pertsonalak

Debabarreneko Garapen Ekonomikorako Elkartea
Nabigazioa
Hemen zaude: Hasiera Debegesa Garapen Agentziak

Garapen Agentziak

GARAPENeko Garapen Agentziak:
Amurrio Bidean www.amurriobidean.org
Añanako Koadrila www.cuadrilladeanana.es
Laudioko Udala Garapen Agentzia www.laudiokoudala.net
Vitoria-Gasteizko Udala
Ekonomia Sustapenerako Saila
www.vitoria-gasteiz.org/empleo
Abanto-Zierbena Zerbitzuak www.a-zz.net
Behargintza Basauri-Etxebarri www.behargintza-be.biz
Behargintza Gernikaldea www.lanbide-ekimenak.com
Bermeo, Mundaka eta Sukarrietako Behargintza www.bermeo.org
Bilbao Ekintza www.bilbao.net/BilbaoEkintza
Durangaldeko Behargintza www.mdurango.org
EGAZ Txorierri www.txorierri.eu
Erandioko Behargintza www.erandioko-udala.net
Forlan www.forlan.org
Galdakaoko Behargintza www.galdakao.net
Getxolan www.getxo.net/getxolan
Inguralde www.inguralde.com
Lea Artibaiko Garapen Agentzia www.leartibai.com
Leioako Behargintza www.leioako-behargintza.net
Mungialdeko Behargintza www.mungialdeko-behargintza.com
Portugaleteko Behargintza www.portugalete.org
Sestaoko Behargintza www.sestao.net
Urduñederra www.urduna.com
Uribe Kostako Behargintza www.urkobe.net
Andoaingo Udala
Sustapen Ekonomiko, Enplegu eta Gazteria Lansaila
www.andoain.org
Debagoieneko Mankomunitatea www.debagoiena.com
Debegesa www.debegesa.com
Fomento de San Sebastián www.fomentosansebastian.org
Goieki www.goierri.org
Iraurgi Lantzen www.iraurgilantzen.net
Oarsoaldea www.oarsoaldea.net
Tolosaldea Garatzen www.tolosaldeagaratzen.net
Uggasa www.uggasa.com
Urola Kostako Udal Elkartea www.urolakosta.org